PALANGOS LOPŠELIS-DARŽELIS „PASAKA“ 2020-2021 M. M. PEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

 

Eil. Nr. Pavardė, vardas Pareigybė Kvalifikacinė kategorija
1. Bagdonienė Laima Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji auklėtoja
2. Bernatavičienė Vita Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
3. Gabriolaitė Banga Meninio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė
4. Gadliauskienė Vida Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Auklėtoja metodininkė
5. Jokubienė Iruta Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Auklėtoja
6. Kisielienė Dovilė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji auklėtoja
7. Kostkienė Aurelija Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė
8. Latonienė Dalia Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Auklėtoja metodininkė
9. Laučienė Auksė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji auklėtoja
10. Mauricienė Valdonė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji auklėtoja
11. Mažeikytė Silva Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Auklėtoja metodininkė
12. Motiejauskaitė Kristina Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja
13. Murauskaitė Vilma Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Auklėtoja
14. Paulauskienė Viktorija Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė
15. Stainienė Asta Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Auklėtoja
16. Šarkauskaitė Gražina Logopedė Vyresnioji logopedė
17. Viktorija Kellė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja,

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja

Mokytoja
Dirbantys nepagrindinėje darbovietėje
18. Kažienė Monika Meninio ugdymo mokytoja Mokytoja


PALANGOS LOPŠELIS-DARŽELIS ,,PASAKA“ 
2020-2021 M. M. NEPEDAGOGINIŲ DARBUOTOJŲ VARDINIS SĄRAŠAS

Eil. Nr. Pavardė, vardas Pareigos
1. Andrijauskienė Rasa Auklėtojo padėjėja
2. Čebatorienė Ieva Apskaitininkė,

direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams

3. Daubaraitė-Navickė Lina Raštinės administratorė,

duomenų bazių specialistė

4. Gadliauskienė Inga Auklėtojo padėjėja
5. Ilgaudaitė Laura Dietistė
6. Ilgaudienė Danutė Virėja
7. Jankauskė Olivija Auklėtojo padėjėja
8. Jonušienė Daiva Auklėtojo padėjėja
9. Kliauzaitė Ramutė Auklėtojo padėjėja
10. Kniūkšta Rimantas sargas
11. Macius Rimantas Statinių techninės priežiūros ir einamojo remonto darbininkas,

sargas

12. Meškienė Rūta Auklėtojo padėjėja
13. Petrikienė Gražina Auklėtojo padėjėja
14. Racius Raimondas Statinių techninės priežiūros ir einamojo remonto darbininkas,

sargas

     
15. Rubavičienė Lina Auklėtojo padėjėja
16. Rimkutė Lijana Auklėtojo padėjėja
17. Smilgevičienė Loreta Virėja
18. Šiupinys Antanas Sargas
19. Sakalauskienė Renata Auklėtojo padėjėja
20. Strazdauskas Donatas Statinių techninės priežiūros ir einamojo remonto darbininkas
21. Vitkauskienė Irena Auklėtojo padėjėja
22. Vitkauskienė Raimonda Auklėtojo padėjėja
23. Vitkauskas Rimas Aplinkos tvarkytojas
24. Zubienė Inga Vyriausioji buhalterė
25. Žilienė Inesa Auklėtojo padėjėja
26. Žilienė Vilija Direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams
27. Žukauskienė Aušra Sandėlininkė
28. Žvikienė Laima Pagalbinė virtuvės darbininkė