PALANGOS LOPŠELIO – DARŽELIO „PASAKA“ SAVIVALDA, KOMISIJOS, DARBO GRUPĖS

2023 – 2024 mokslo metai

MOKYKLOS TARYBA:

  • Laima Bagdonienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Vita Bernatavičienės – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Silva Mažeikytė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Renata Duoblienė – auklėtojo padėjėja;
  • Lijana Rimkutė – auklėtojo padėjėja;
  • Kristina Gustaitienė – tėvų atstovė;
  • Aurelija Povilaitienė- tėvų atstovė.

 

MOKYTOJŲ TARYBA:

  • Mokyklos mokytojai.

 

MOKYTOJŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui;
  • Mokyklos mokytojai.

 

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui, komisijos pirmininkė;
  • Vita Bernatavičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Viktorija Paulauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja, narė;
  • Gražina Šarkauskaitė – logopedė, narė;
  • Vida Gadliauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė;

 

Vilma Murauskaitė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, komisijos sekretorė.

 

MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ (išskyrus psichologus) ATESTACIJOS KOMISIJA:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui, komisijos pirmininkė,
  • Viktorija Paulauskienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, mokytojų tarybos narė;
  • Dalia Latonienė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Viktorija Paulauskienė –ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Kristina Gustaitienė –mokyklos tarybos atstovė,
  • Lijana Venckuvienė – Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, deleguota steigėjo.

 

SVEIKATOS STIPRINIMO VEIKLOS DARBO GRUPĖ:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui, darbo grupės pirmininkė;
  • Vida Gadliauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Silva Mažeikytė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Laura Ilgaudaitė, mokinių visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, dietistė.

VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO VYKDYMO KOORDINAVIMO GRUPĖ:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui, koordinatorė;
  • Gražina Šarkauskaitė, logopedė;
  • Vita Bernatavčienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Aurelija Kostkienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Kristina Motiejauskaitė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

 

STRATEGINIO PLANAVIMO GRUPĖ:

  • Dainora Šeižienė, direktorė, pirmininkė;
  • Laimutė Karčiauskienė, vyriausioji buhalterė;
  • Vida Gadliauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja,;
  • Laura Vaišnorienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Ieva Čebatorienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, apskaitininkė;
  • Aušra Žukauskienė, sandėlininkė.

 

2023-2024 METŲ STRATEGINIO PLANO ĮGYVENDINIMO PRIEŽIŪROS GRUPĖ:

  • Banga Gabriolaitė, meninio ugdymo mokytoja, mokyklos tarybos pirmininkė, pirmininkė;
  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Vita Bernatavčienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

 

MOKYKLOS VARDU GAUTOS PARAMOS PRIĖMIMO, INVENTORIZAVIMO, ĮVERTINIMO, APSKAITOS, KONTROLĖS IR SKIRSTYMO KOMISIJA:

  • Aurelija Kostkienė, komisijos pirmininkė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja,
  • Olivija Jankauskė, auklėtojo padėjėja,
  • Danutė Ilgaudienė, virėja, virtuvės pagalbinė darbininkė.

 

Inventorizacijos komisija:

  • Kristina Motiejauskaitė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, komisijos pirmininkė;
  • Rasa Andrijauskienė – auklėtojo padėjėja;
  • Asta Stainienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja,
  • Živilė Maštarienė – auklėtojo padėjėja,
  • Gražina Šarkauskaitė -logopedė;
  • Lina Daubaraitė-Navickė – raštinės administratorė, duomenų bazių specialistė.