PALANGOS LOPŠELIO – DARŽELIO „PASAKA“
SAVIVALDA, KOMISIJOS, DARBO GRUPĖS

2021 – 2022 mokslo metai

MOKYKLOS TARYBA:

  • Banga Gabriolaitė- meninio ugdymo mokytoja, pirmininkė;
  • Viktorija Kellė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Viktorija Paulauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Živilė Maštarienė – auklėtojo padėjėja,
  • Loreta Smilgevičienė – virėja;
  • Gražina Petrikienė – auklėtojo padėjėja;
  • Martyna Balčytienė – tėvų atstovė;
  • Jurgita Kniežienė – tėvų atstovė;
  • Irmantė Venclovaitienė – tėvų atstovė.

 

MOKYTOJŲ TARYBA:

  • Mokyklos mokytojai.

 

MOKYTOJŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui;
  • Mokyklos mokytojai.

 

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui, komisijos pirmininkė;
  • Viktorija Paulauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė;
  • Gražina Šarkauskaitė – logopedė, narė;
  • Laura Ilgaudaitė – dietistė, narė;
  • Vida Gadliauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė;

 

Vilma Murauskaitė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, komisijos sekretorė.

 

MOKYTOJŲ IR PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ (išskyrus psichologus) ATESTACIJOS KOMISIJA:

  • Dainora Šeižienė- direktorė, komisijos pirmininkė,
  • Vida Gadliauskienė –ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, mokytojų tarybos narė;
  • Viktorija Paulauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, mokytojų tarybos narė;
  • Gražina Petrikienė – auklėtojo padėjėja, tarybos narė;
  • Silva Mažeikytė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė, mokytojų tarybos narė;
  • Laima Valužienė – Palangos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja, deleguota steigėjo.

 

SVEIKATOS STIPRINIMO VEIKLOS DARBO GRUPĖ:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui, darbo grupės pirmininkė;
  • Vida Gadliauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Silva Mažeikytė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Laura Ilgaudaitė, sveikatos priežiūros specialistė, dietistė

 

VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO VYKDYMO KOORDINAVIMO GRUPĖ:

  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui, koordinatorė;
  • Gražina Šarkauskaitė, logopedė;
  • Vita Bernatavčienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Aurelija Kostkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Kristina Motiejauskaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

 

STRATEGINIO VEIKLOS PLANAVIMO GRUPĖ:

  • Dainora Šeižienė , direktorė, pirmininkė,
  • Inga Zubienė , vyriausioji buhalterė,
  • Krsitina Motiejauskaitė , priešmokyklinio ugdymo mokytoja,
  • Aurelija Kostkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja,
  • Ieva Čebatorienė , direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams, apskaitininkė,
  • Vilija Žilienė, direktoriaus pavaduotoja ūkio reikalams.

 

2021-2022 METŲ STRATEGINIO VEIKLOS PLANO ĮGYVENDINIMO PRIEŽIŪROS GRUPĖ:

  • Banga Gabriolaitė, meninio ugdymo mokytoja, mokyklos tarybos pirmininkė,
  • Asta Navickienė, direktoriaus pavaduoja ugdymui;
  • Vita Bernatavičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Auksė Laučienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

 

MOKYKLOS VARDU GAUTOS PARAMOS PRIĖMIMO, INVENTORIZAVIMO, ĮVERTINIMO, APSKAITOS, KONTROLĖS IR SKIRSTYMO KOMISIJA:

  • Valdonė Mauricienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Raimonda Vitkauskienė, auklėtojo padėjėja;
  • Laima Žvikienė, virtuvės pagalbinė darbininkė.

 

Inventorizacijos komisija:

  • Gražina Šarkauskaitė, logopedė, komisijos pirmininkė;
  • Inga Gadliauskienė, auklėtojos padėjėja, narė;
  • Valdonė Mauricienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė.
  • Asta Stainienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja, narė.

 

MOKYKLOS TĖVŲ KOMITETAS:

  • Dovydas Kuprys;
  • Gintarė Mikolaitytė;
  • Lina Augucevičiūtė;
  • Irmantas Šidlauskas;
  • Viktorija Strazdauskienė;
  • Jurgita Kniežienė;
  • Kristina Šimkutė;
  • Lina Špelverienė;
  • Gintė Šimkevičė.