Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Šventinė diena, kurią Lietuvos darželio vaikai prisimins ilgai! Vasario 16 mūsų darželis ne tik paminėjo Valstybės atkūrimą, bet šią dieną sulaukėme ir įdomių svečių – mama su dukrelėmis iš Ukrainos, kurios sužavėjo mažuosius savo nuostabiais pasakojimais ir bendravimu. Tačiau didžiausią džiaugsmą vaikams sukėlė netikėtas susitikimas su Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės specialistu Aivaru Venslovu ir jo kolege. Specialistai, kurie saugo Lietuvos sienas, nenusileido vaikų aktyvumui ir su įkvepiančiu entuziazmu vaikams parodė įrangą, kurią naudoja savo kasdienėje veikloje. Šautuvai, racija – visa tai išties įkvepianti patirtis mažiesiems, kurie su didžiausiu susidomėjimu stebėjo ir klausėsi specialistų pasakojimų. Nuo mažųjų iki vyresnėlių, visi dalyvavo šokio ir dainavimo šventėje, o svečiai iš Ukrainos su džiaugsmu prisijungė prie šios linksmybės.

Vasario 16-osios šventė darželyje „Pasaka“ vaikams tapo ir kultūrine edukacine patirtimi, kuomet „Drugelių“ grupės mažieji vaikai kūrė savo interpretaciją apie „Laisvės kelią“ o jiems talkino „Boružėlių“ grupės vaikai.

Diena, prisipildžiusi emocijomis ir naujomis patirtimis, paliko neišdildomą įspūdį tiek vaikams, tiek ir suaugusiems. Tai buvo ne tik ypatinga diena švęsti, bet ir puiki proga pamatyti, kaip skirtingos šalys ir profesijos gali susijungti ir dalintis patirtimi bei džiaugsmu.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Lina Rubavičienė, Asta Stainienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *