Rugsėjo 1-osios planas

8.00 val. Kieme personažai pasitinka atvykstančius vaikus. Groja muzika, pučiami burbulai, vaikai kviečiami fotografuotis prie rėmelio.

10.00 – 11.30 val. užduotys lauke.

UŽDUOTYS

1 užduotis (prie supynių)

„Kengūra“. Dalyviai sustoja prie starto linijos su tarp kelių suspaustais kamuoliukais. Davus signalą visi šokuoja, nepaleisdami kamuoliukų numatytą atstumą. Laimi tas kuris greičiausiai pasiekia finišą.

2 užduotis (prie suktuko)

„Skėtis“ priemonės: skėčiai, du lankai , bokšteliai. Su skėčiu pernešti kamuoliukus ir įdėti į lanką. Laimi greičiausiai užduoti atlikusi komanda.

3 užduotis (futbolo aikštelėje)

„Aplink bokštelį“. Prieš kiekvieną vorą pastatomi bokšteliai, pirmieji komandų dalyviai paima po buteliuką su smėliu. Davus ženklą jie apibėga aplink bokštelius, perduoda buteliuką su smėliu sekančiam ir atsistojo voros gale. Taip paeiliui bėga visi. Laimi greičiausiai užduoti atlikusi komanda.

 

4 užduotis (prie pilies).

„Pernešk lanką“. Dviese pernešti lanką įrėmus su pilvais ir uždėti ant bokštelio.

 

5 užduotis (krepšinio aikštelėje)

„Įmesk kamuolį“. Vaikai suskirstomi į dvi komandas ir sustoja voromis. Pirmieji žaidėjai turi po kamuolį kurį meta į krepšinio lanką, pagauna ir bėga atgal, perduoda sekančiam . Laimi taikliausiai žaidusi komanda.

 

6 užduotis (prie ekspozicijos„ Jūratė ir Kastytis“)

„Estafetė su kamuoliais“. Išsirikiuoja į dvi voras , stovintys voros priekyje perduoda ridenanti kamuolį atgal tarp kojų, paskutinis gaudo riedanti kamuolį, pagauna ir bėga į voros priekį ir vėl ridena atgal. Baigiama kai visi vaikai po viena kartą atbėgs į voros priekį.

 

7 užduotis (miškelyje prie pagrindinio įėjimo).

„Paieškok ir surask“

Rasti paslėptus 7 daiktus, juos perduoti mokytojai ir sudėti į dėžutę. (Pieštuką , trintuką , drožtuką, liniuotę, žaisliuką , kamuoliuką , kubą.

 

 

JEIGU LIS LIETUS, PERSONAŽAI 10 VAL. APLANKYS VAIKUS GRUPĖSE, PASVEIKINS SU RUGSĖJO 1-ĄJA, ATNEŠ SIURPRIZŲ 😊

                                                                                                                                                                           

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *